Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tyniewicze Małe

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Domek letniskowy Bołtryki

Bołtryki(Tyniewicze Małe + 25 km)

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Cena do negocjacji. Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w klimatycznym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Brańska

Śródmieście,Bielsk Podlaski(Tyniewicze Małe + 21 km)

470 000 zł145 m² 3 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Szukasz nowo powstałego apartamentu który urządzisz po swojemu? Zapraszam na prezentacje domu, który już niedługo zostanie oddany do użytku. Położony w pięknym miejscu na obrzeżach miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ochrymy

Ochrymy(Tyniewicze Małe + 17 km)

215 000 zł97,40 m² 2 207,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 231 m²

Siedlisko w Ochrymach (gmina Narewka) - 3 231 m z budynkiem murowanym Cena : 235 000 zł Powierzchnia działki : 3 231 m Dojazd : drogą asfaltową Zabudowania : murowany budynek z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Mikłaszewo

Mikłaszewo(Tyniewicze Małe + 23 km)

219 000 zł25 289 m² 8,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***duża Działka Tuż Obok Puszczy Białowieskiej*** Do sprzedania działka o powierzchni ponad 2,5 hektara w urokliwej miejscowości Mikłaszewo. Ta unikalna nieruchomość posiada wiele atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Berezowo

Stare Berezowo(Tyniewicze Małe + 15 km)

690 000 zł105,93 m² 6 513,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 135 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Stare Berezowo, zaledwie 9 km od Hajnówki. To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dubicze Osoczne

Dubicze Osoczne(Tyniewicze Małe + 14 km)

1 150 000 zł614 m² 234,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Nieruchomość położona przy trasie wojewódzkiej nr 689, łączącej Bielsk Podlaski z Hajnówką. Miejsce pozwala na wygodny dostęp do regionalnych połączeń co ułatwia transport w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Bielska

Narew(Tyniewicze Małe + 9 km)

420 000 zł172 m² 2 441,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 764 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Narwi, urokliwej miejscowości położonej w województwie podlaskim. To doskonała propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Bielsk Podlaski

Dubicze,Bielsk Podlaski(Tyniewicze Małe + 21 km)

190 000 zł943 m² 201,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Bielsk Podlaski, ul. Wiśniowa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i rozwijającej się części Bielska Podlaskiego przy ulicy Wiśniowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Rafałówka

Rafałówka(Tyniewicze Małe + 24 km)

173 000 zł3 220 m² 53,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w okolicy m. Rafałówka gm. Zabłudów. W ofercie działka Z warunkami zabudowy na kolejne działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bielsk Podlaski

Centrum,Bielsk Podlaski(Tyniewicze Małe + 21 km)

609 000 zł120 m² 5 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Oferta domu jednorodzinnego gotowego do wprowadzenia. Dom położony w Bielsku Podlaskim w dzielnicy jednorodzinnych domów. Dom składa się z : - poziom 0 murowane podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Tyniewicze Małe

Tyniewicze Małe,podlaskie

32 000 zł749 m² 42,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukasz działki na podlaskiej wsi położonej w zacisznym miejscu ta oferta jest idealna! Polecamy Państwu działkę o powierzchni 749 m2 położoną w przepięknej podlaskiej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyniewicze Małe

Tyniewicze Małe,podlaskie

135 000 zł80 m² 1 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż urokliwie położony dom murowany z lat 80 tych, zlokalizowany we wsi Tyniewicze Małe, oddalony o 7 km od wsi Narew - rezerwacja Tyniewicze Małe wieś w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tyniewicze Małe

Tyniewicze Małe,podlaskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego na terenie gm. Narew w miejscowości Tyniewicze Małe. Powierzchnia całkowita domu wynosi 60 m2. Na powierzchnię domu składają się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij